Ankara Ayaş Evden Eve Nakliyat Firması Hizmeti

Ayaş İlçemiz Ankara'nın batısında yer alan bir ilçemizdir. Dağın eteğinde ve düz bir alanda kurulu olan ilçemiz şirin ve yaşamaya değer bir ilçemizdir. Ankara Ayyıldız Ayaş evden eve nakliyat firması olarak Ayaş ilçemize de taşımacılık hizmetleri verebilmekteyiz.Taşımacılık işi bir semte veya ile verilen bir iş değildir. Ayaş nakliye şirketi olarak Ankara ve tüm Türkiye geneline taşımacılık hizmetleri sunabilmekteyiz. Ülkemizde yasal pozisyonda insanlara sunabildiğimiz hizmet çeşitlerimiz şunlardır;

Hizmet Çeşitlerimiz

Yukarıda sıraladığımız hizmetleri yıllardır Ankara ve Tüm Türkiye genelinde nakliye talep eden ilçe halkına sunmaktayız. Geniş araç filosu ve tecrübeli ve deneyimli çalışanlarımız ile insanlarımıza nakliyat hizmeti sunmanın gayretindeyiz. Hizmetlerimiz de daima plan ve proje aşamalarında bile müşterilerimiz ile iç içe ve müşteri odaklı hizmet sunmaktayız. Asla müşterilerimizin mağduriyetine fırsat vermeden yüzde yüz garantili ve sigortalı nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

İşe Başlıyoruz.

Ayaş evden eve nakliyat firmamızı arayarak taşınma fiyat teklifleri talep edildiğinde en makul fiyat teklifini sunmaya çalışmaktayız.Ankara Ayaş İlçemizden veya Ankara'nın her noktasından talep edilen taşınma fiyat teklifleri içinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Eksperimiz bulunan adrese giderek detaylı bir inceleme yaparak en uygun fiyat teklifini sunulmasını sağlar. Müşteri tarafından kabul görülürse anlaşma imzalanarak taşınma tarihi ve saati belirlenmiş olur. Evdeki eşyaların durumuna göre ayarladığımız dört kişilik ekibimiz ile hemen taşınma işlemine başlarız. Evdeki eşyaları titiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparız. Üzerine açıklayıcı notlar yazarak hassasiyet durumunu belirtiriz. Eşyalar yakın katlarda taşıma personelimiz tarafından nakliye aracına kadar sırtlarında taşınması sağlanmaktadır.

Çok yüksek katlarda ise hidrolik asansörlü nakliyat sistemi ile kurulumu gerçekleştiriyoruz. Hidrolik asansör ile evinizin balkonundan veya penceresinden eşyaları direkt olarak nakliyat aracının içerisine indirebiliyoruz. İstif yapan elemanımız eşyalar üzerindeki açıklayıcı notlara göre nakliye aracının içerisine dikkatli bir şekilde eşyaların istiflenmesini sağlıyoruz. Eşyalar son olarak nakliyat aracının belirli bölgelerinden bağlanarak olası sarsılma ve sürtünmeden kaynaklı hasar oluşmasını engellemiş oluyoruz.

Müşteri dahilinde son kontrollerin ardından anlaşmada belirtilen ikametgaha doğru aracımız yola çıkar. Belirtilen adrese geldiğimiz de ise aynı disiplin ve titizlikle nakliyat aracındaki eşyaları yeni eve taşınmasını yapıyoruz. Yüksek bir bina ise modüler asansör kurulumu yaparak nakliyat aracındaki eşyaları yeni evin balkonuna direkt olarak indirilmesini sağlıyoruz. Eve taşınan eşyalar müşteri izleniminde ambalaj ve paketlerinden sökülerek istenilen noktaya yerleştirilmesini yapıyoruz. Eğer istem dışı oluşan bir hasar veya zarar var ise bunun kayıt altına alarak karşılanmasını sağlıyoruz. Son kontrollerimizin ardından anlaşmada belirtilen ücretimizi alarak evden eve nakliyat hizmetini tamamlıyoruz.

Ayaş nakliye şirketi olarak ilçe halkına profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Daima müşterilerimizin önceliklerine ve görüşlerine göre hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Mağduriyet yaşatmadan ve problemsiz bir taşımacılık vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Nakliye firmamızdan alacağınız taşımacılık hizmetleri ile asla sorun yaşamdan profesyonel bir nakliyat hizmeti alacağınızın garantisini halkımıza vermekteyiz.

Ankara Ayaş'taki Taşımamız