Akdere nakliye araçlarımız
Öne ÇıkanAnkara Akdere Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara Ayyıldız Akdere nakliyat, Akdere semtimiz de günün şartlarına göre alt yapısını müşterilerin talepleri doğrultusunda geliştirmiş örnek kuruluşlardan oluştur.Şirketimiz Ankara Akdere evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.Genel olarak Türkiye il sınırları eşya taşıma hizmeti için Ulaştırma bakanlığı karayolu taşımacılığı K-3 belgesi almıştır. Ülkemizin her noktasına karayolu nakliyat hizmeti sunmaktayız. Firmamız hizmetlerin de daima planlı ve projeli hareket etme disiplininden taviz vermemektedir.

Akdere Taşınıyor

Akdere ev eşyası taşımaları

Müşterilerin Akdere nakliye firmalarından hizmet alması için öncelikle ekspertiz hizmetimizden faydalanmalıdır.Bu şekilde doğru ve detaylı bilgiler ile oluşturduğumuz fiyat daha sağlıklı ve ekonomik olacaktır. Anlaşma sağlandığında sözleşme imzalanır.Taşınma başlayacağı saatte müşterinin evinde hazır bekleriz. Eşyalar taşınma sırasında hasar görmemesi için en kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanmaktadır. Dayanıklı ve kolay yırtılmaz ve zedelenmeyen yeşil ve kırmızı patpat naylon ile eşyaların bütünü paketlemesi yapılır. Mutfak eşyaları ise köpüklü karton kolilerimize yerleştirilir.Bazı durumlarda bardaklar ve tabaklar ayrı yeten kağıtlara sarılarak sürtünme ve sarsıntıdan kaynaklı kırılma ve hasar görmesi engellenir.

Akdere asansörlü taşımacılık
Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Paketleme işlemi bittiğinde en önemli olan taşınma aşamasına geçilir.Daire yüksek katta ise modüler asansör ile taşınmayı gerçekleştiriyoruz.Giriş,1-2 Katlarda ise taşıma elamanlarımız tarafından taşınmayı gerçekleştiriyoruz.Her zaman taşımaları kontrol eden işin başında yetkili bir eleman bulunmaktadır.Firmamız tarafından taşımacılık bu şekilde güven ve disiplinli bir şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.Hiç bir zaman mağduriyet yaşatmadan müşterilerimize hizmet ettik ve etmeye devam ediyoruz.İnsanların eşyaları daima bizim güvencemiz altında istedikleri her noktaya taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Akdere nakliyat görselleri
Akdere nakliyat görselleri
Akdere nakliyat görselleri
Akdere nakliyat görselleri
Paylaş:
Yorum Yaz

E-mail adresiniz asla yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.